LK dílna - dekorace svateb, výroba šperků

 

Kdo jsme

Snad z nedostatku šperků dle našich představ na trhu, snad proto, že milujeme barvy, snad proto, že rády vymýšlíme a realizujeme, a to nejen šperky, snad proto, že rády obdarováváme své nejbližší, snad z těchto různých a možná i dalších důvodů, vznikla naše malá dílna. 

Linda Merhová

Linda Merhová

(+420) 728 191 729
lkdilna@lkdilna.cz

Kateřina Slabá

Kateřina Slabá

(+420) 721 232 825
lkdilna@lkdilna.cz

Název LKdílna vznikl zcela jednoduše a rychle a zažil se tak, že nemáme potřebu vymýšlet jiný. Vznikl z našich dvou jmen Linda a Kateřina a z označení dílna, které se zažilo jako označení pro tuto naši aktivitu. Tento název je také docela výstižný a krásně český.

V naší dílně vyrábíme originální šperky z polymerové hmoty. Snažíme se o to, aby šperky byly jednoduché, pěkně barevné a kvalitně zpracované. Inspirací ke vzorům a barvám je nám téměř vše kolem nás, od filmů, reklamy, tance, výtvarných děl, látek a nábytku až k přírodě a technice. Samozřejmě se inspirujeme i u ostatních tvůrců podobných šperků, ale dbáme na to, aby nic z našich výrobků nebylo zcela okopírované. Upečené korále, pak kombinujeme s různými návlekovými materiály, jako jsou nylonová lanka, řetízky, kůže nebo voskované šňůrky. Komponenty pro zavírání a spojování jsou většinou z obecného kovu. Na objednání je ale možnost, zkompletovat šperk i ze stříbrných komponentů. V naší dílně vznikají hlavně nejoblíbenější náhrdelníky a náušnice, ale i náramky, brože, klíčenky a jiné dekorační ozdoby. Od jednoho barevného vzoru většinou vzniká sada, která obsahuje téměř všechny typy šperků. Je tedy možné zkombinovat náhrdelník s náušnicemi nebo náramkem. Brože se dají kombinovat k ostatním šperkům, ale nejlépe vyniknou samostatně. Nebráníme se ani výrobě šperku na objednávku, například šperku k šatům, k botám, na svatbu, pro babičku, dceru, a podobně, naopak, konkrétní objednávka může pro nás být i novou inspirací.

Dostupné ceny našich šperků

Ceny šperků v našem obchůdku jsou stanoveny hlavně dle náročnosti zpracování jednotlivých šperků a spotřeby materiálu. Jsou zcela srovnatelné s cenami v obchodech se šperky vznikajícími ve fabrikách po tisících. Naše šperky mají však oproti těmto mnohem vyšší hodnotu v tom, že jsou to ručně vyráběné originály a jsou námi vyráběné s veškerou péčí.

Naše výrobky prezentujeme hlavně zde na našich webových stránkách, na FLERU a FACEBOOKU. Největší prezentací pro nás, a pro naše zákazníky také největší a nejpříjemnější možností pro nákup našich šperků, jsou naše přehlídky, které pořádáme jednou za rok. V rámci těchto prodejních přehlídek jsou vystavovaná i díla dalších výtvarných umělců. Během roku jsou k vidění naše šperky i na menších přehlídkách v rámci různých akcí typu zahájení lázeňské sezóny v Teplicích, plesů, tanečních maratónů apod. Fotogalerie z těchto akcí je umístěna i na těchto webových stránkách.

Všechny vážené přátele barev a originálního šperku proto zveme. Vstupte dále, podívat se na korále!

Svatební dekorace

Naše dekorování Vaší svatby bude kreativní a cenově dostupné.

LKdílna dále poskytuje službu Dekorování svateb. Na těchto webových stránkách prezentuje a nabízí svým zákazníkům tuto službu. Základním motem je dodávat tuto službu jako celek tzn. zajistit dekorování svatby nebo jiné oslavy od jejího oznámení po dekorování všech možných prostorů, dekorace pro aktéry svatebního dne nebo pro hosty po zajištění zábavy na oslavě.

Dekorování svateb

LKdílna zajišťuje výzdobu svateb. Dekorace jsou vyrobene na míru zákazníka. Je možno zajistit vše od květin pro svatebčany po výzdobu svatební tabule, místa obřadu, aut a dalších maličkostí. Naše výzdoba vaší svatby bude kreativní a finančně dostupná.

Více o dekorování svateb

Výroba originálních šperků

V naší dílně vyrábíme originální šperky z polymerové hmoty. Snažíme se o to, aby šperky byly jednoduché, pěkně barevné a kvalitně zpracované. Inspirací ke vzorům a barvám je nám téměř vše kolem nás, od filmů, reklamy, tance, výtvarných děl, látek a nábytku až k přírodě a technice.

Více o výrobě šperků

Linda Merhová (+420) 728191729 Kateřina Slabá (+420) 721232825 lkdilna@lkdilna.cz

Váš košík je prázdný.

Objednávka

Česká pošta - dobírka
100,- Kč

Česká pošta - platba předem
40,- Kč

Osobní převzetí
0,- Kč
Stará Duchcovská 48, 415 03 Teplice

Cena s DPH vč dopravy: 100,- Kč

Děkujeme za objednávku! Máte skvělý vkus!